Witamy na stronach Stal.net

System Stal.net.pl powstał w celu ułatwienia komunikacji pomiędzy firmami rynku wyrobów hutniczych.
System dzieli się na dwie zasadnicze części: bezpłatną i płatną.
Z części bezpłatnej może korzystać każdy, kto dotarł na strony stal.net i chce sprzedać lub kupić wyroby stalowe. Może to zrobić na kilka sposobów:
  1. wpisać w okienko przeglądarki poszukiwany asortyment i odnaleźć go w ofertach firm. Następnie skontaktować się z firmą oferującą dany towar;
  2. przejrzeć oferty firm i poszukać podobnych asortymentów;
  3. odnaleźć w ofertach będących na stronach "stal poszukiwana", "stal na zbyciu" poszukiwany asortyment, następnie kliknąć na numer oferty i napisać e-mail do osoby, która złożyła ofertę;
  4. wypełnić formularz "Zadaj zapytanie".
Zapytanie złożone poprzez formularz trafi w pierwszej kolejności do firm współpracujących z systemem w sposób płatny. Firmy te bedą znały wszystkie dane zawarte w formularzu i będą się kontaktować z nadawcą często w sposób bezpośredni. W drugiej kolejności to samo zapytanie, bądź oferta, zostanie zamieszczone na stronach serwisu w sposób zakodowany. Wszyscy klienci, którzy je odnajdą będą mogli na nie odpowiedzieć, ale tylko drogą elektroniczną.
W sposób bezpłatny można zarówno poszukiwać towarów, jak również składać oferty sprzedaży.
Dodatkowo można zamówić bezpłatny cotygodniowy BIULETYN STAL.NET.PL, w którym publikujemy wszystkie oferty dodane do systemu w danym tygodniu, wraz z kodowanym adresem e-mail oferenta.
Usługi płatne systemu to:
  1. otrzymywanie bieżących ofert wpływających do systemu wraz z namiarami kontrahentów, co pozwala na szybki i bezpośredni kontakt z nimi.
  2. prezentacja ofert firm w dziale "oferty firm"
  3. linki do stron www, banery itp.
Szczegółowe warunki współpracy wysyłamy po przesłaniu do nas zapytania.

Z nami sprzedasz i kupisz szybciej więcej i lepiej.
Zapraszamy